הדפסת חולצות

מאמרים >
 

מי צריך הדפסה על גבי חולצות


איזו דרך טובה יותר להעביר מסר מסוים, מאשר ללבוש אותו? רעיון פשוט זה עומד בבסיסה של הפופולאריות הגוברת והולכת של שירותי הדפסת חולצות.

בשנים עברו חולצות מודפסות היו משהו שהיה מתבצע רק בחנויות מיוחדות, בהן ניתן היה לבחור מתוך ספרי דוגמאות, או, לחילופין, שירות שצריך היה להזמין בסיטונאות. אך כיום, בזכות טכנולוגיות ההדפסה על בד, נעשה שירות זה זמין ושימושי עבור קהלים רבים ולמטרות רבות ושונות.

 

הדפסת חולצות למטרות שונות

 

 • חולצות מדי עבודה
 • חולצות לסיום מסלול או קורס            
 • חולצות מחזור
 • חולצות מדליקות
 • חולצות לכנסים
 • חולצות להפגנות ולעצרות
 • חולצות לימי כיף ולוועדי עובדים
 • חולצות לחתן ולכלה לאחרי החופה
 • חולצות לקידום מכירות
 • חולצות כמזכרת מאירועים
 • ועוד

 

עם כל כך הרבה שימושים, פלא שהדפסת חולצות זוכה לפופולאריות כה רבה?


אבל השימושים הרבים והשונים לשירות זה אינו די. כלומר, חולצות מודפסות אינן הכול.

חשובה באותה מידה היא איכות ההדפסה, איכות החולצות, מגוון הצבעים והדגמים בהן הן זמינות ועוד שלל שיקולים שמשחקים תפקיד.

כאשר עושים הדפסת על חולצות לאירועים חד פעמיים, ואין מצפים מהן להחזיק מעמד, אפשר להסתפק בחולצות זולות ובהדפסה באיכות ירודה. אלו ישרדו במקרה הטוב כביסות בודדות.
אך כאשר רוצים חולצות מודפסות איכותיות, שתחזקנה מעמד זמן רב, חשוב לבחור במקום אשר יוכל להציע חולצות מבד איכותי, הדפסות מחומרים משובחים ובשיטות הדפסה מתקדמות וכן הלאה.

 

הדפסה על חולצות

 

שומרים על הגזרה


שיקול נוסף אשר חשוב לתת אליו את הדעת הוא נושא הגזרות. הרבה דברים השתנו באופנה ובחומרים המשמשים לביגוד, בשנים האחרונות. בין השאר, נפוצה כיום גזרה נשית, ובדרך כלל, חולצות מודפסות לנשים גם עשויות מבד שונה, המשלב לייקרה ברמות שונות, כדי להפוך אותן ליותר צמודות.

לכן, כאשר חשוב לכם האופן בו תתקבלנה החולצות על ידי קהל היעד שלהן, חשוב לדאוג לספק מענה הן לגברים והן לנשים.

 

מבחן בד


פעמים רבות משתמשים בחולצות מיובאות זולות, או חולצות איכותיות אך ממדינות שהאקלים בהן שונה מאוד מהאקלים בישראל. חולצות מסוג זה יכולות אמנם להיות מאוד יפות, את מתגלות עד מהירה כבלתי לבישות.
הן חמות מדי לקיץ, קרות מדי לחורף, ולעתים פשוט אינן נושמות.
לכן, שוב, כאשר החולצות צריכות להילבש לשעות בודדות בכל חייהן, אין האיכות משנה יתר על המידה, אבל כאשר ברצונכם להעניק לקהל היעד חולצות אותן באמת ילבש לאורך זמן, ויחוש בהן בנוחות, חשוב לשים לב להרכב הבד.
הבד צריך להיות כזה אשר מתאים למזג האוויר בישראל, כלומר, אוורירי לחולצות קצרות להדפסת חולצות לקיץ, ומעט עבה יותר ומחמם לחולצות ארוכות להדפסת חולצות לחורף.


רוצים להדפיס חולצות באיכות גבוהה ובמחירים שווים לכל נפש?

אנו בפרינטופ סחר נשמח לעמוד לשירותכם, להאזין לדרישותיכם, להעניק לכם ייעוץ ומקצועי והפיק עבורכם חולצות מודפסות שיהפכו לאטרקציה בכל הזדמנות ולכל מטרה. פנו אלינו, ללא היסוס.

 

מעבר לקטלוג הדפסת חולצות

 
גירסת הדפסה   |   שלח לחבר
 
מתנות לחגים ולאירועים מפיקי אירועים יודעים עד כמה חשוב לסיים את החגיגה עם מתנה אישית. המתנה היא מזכרת עבור האורחים אך יש לה חשיבות מיוחדת גם עבור בעלי האירוע. מתנה מכל הלב תעלה חיוך על פני האורחים, תלווה אותם לאורך שנים וכל הזמן תזכיר להם את האירוע קרא עוד
ציוד צבאי מי באמת זקוק לציוד צבאי בארץ בה כולם מתגייסים בסופו של דבר לצה"ל? והאם ציוד צבא תקני יכול להיות יעיל לאזרחות (ולא רק לחיילים) האם הציוד של פרינטופ מאושר לשימוש בצה"ל (כלי מחנאות צבאיים) ומהו הקשר בין ציוד צבאי לדימויים גבריים מפנקים (כמו ערכת קפה איכות קרא עוד
מתנות לוועדי עובדים מתנות לוועדי עובדים שהוענקו במחשבה תחילה, תוך מתן תשומת לב אישית והתאמה נכונה, יסייעו בחיזוק תחושת השייכות לארגון של העובד, ויעודדו את המסירות והלויאליות שלו. קראו איך לבחור שי לעובד לרגל אירוע החברה, למה להעניק מתנות לא רק לעובדי הארגון, ולמה כדאי לכם ל קרא עוד