מוצרי פרסום> יודאיקה ומתנות לחגים

מגוון מוצרי יודאיקה אצלנו בפרינטופ

 

 

 

מוצרי יודאיקה כמקדמי מכירות לעסק שלך

 


התרבות היהודית תמיד הייתה שונה מהסובב אותה. בין אם היהודים חיו בארצות האסלאם או בארצות נוצריות, הם תמיד התבלטו בשל דתם השונה ומנהגיהם המיוחדים. כל דת מצריכה את החפצים המיוחדים שלה לצורך ביצוע הטקסים.

 

בדת היהודים יש לא מעט חפצים כאלה שאפשרו להבדיל בין בתי היהודים לבתי הגויים. האם מישהו יכול לעלות בדעתו בית יהודי ללא מנורת חנוכה או ללא ספר תנ"ך? כמובן שלא. ישנם הרבה חפצים ביהדות שמשמשים לצורך החיבור שלנו לעבודת האל. כל פריט כזה בעל חשיבות גבוהה מאוד והוא חפץ אמנות בפני עצמו.

 

יודאיקה לחגים:

מגוון מתנות לחגים מבית פרינטופ


מוצרי יודאיקה הכרחיים במיוחד לצורך קיום הטקסים הדתיים. בראש ובראשונה אנו מדברים על חנכיות לחנוכה. המחירים יכולים לנוע מכמה שקלים בודדים ועד מאות ואלפי שקלים. מה שחשוב זה להקפיד על כך שהחנוכייה כשרה וניתן להשתמש בה לצורכי החג. החנכיות משתנות בגדלים שלהן ובעיצוב, הן יכולות להגיע לגובה של מטר, או גדלים שולחניים סטנדרטיים. ניתן להשיג מוצר זה כפרי עבודתו של צורף אמן, אך המחיר יהיה בהתאם. אין ספק שזו מתנה נפלאה למי שרוצה להעניק מתנה יהודית באמת לחבר טוב.

 

בחגים יש לא מעט כלים מיוחדים. כך למשל כלי המצה לליל הסדר. זהו כלי מיוחד, בצורת מרובע, שאמור להכיל את המצה. ברוב המקרים הכלי הזה יכלול במרכזו רישום קליגרפי של המילה "מצה". כלי פסח נוסף זה צלחת מיוחדת בצורה עגולה ובה יש מקום לכל אחד מהמאכלים המיוחדים של פסח: מרור, חרוסת, כרפס וכו'. גם זה כלי מיוחד שתפקידו הוא לקשט את שולחן ליל הסדר. כלי מסוג זה יכול להיות מתנה מושלמת למארחת של ליל הסדר או כמתנת חנוכת בית לרגל מעבר לדירה חדשה.

 

 

מתנות לחגים עבור עובדי החברה

 


אין ספק שהשאלה הנפוצה ביותר בישראל בתקופות החגים (מיד אחרי השאלה "אז איפה אתם עושים את החג?") היא: "נו... אז איזה מתנות לחגים קיבלתם במקום העבודה?".
יש עובדים שמתגאים במתנות לחגים שהם מקבלים מדי שנה. אך יש גם לא מעט עובדים שסוגיית המתנות לחגים היא עוד נושא עליו יוכלו להתלונן שמקום העבודה שלהם לא משקיע בעובדיו ולא מעריך את עבודתם הקשה.

 

אם גם אתם רוצים שעובדיכם יתגאו במתנות לחגים שהם מקבלים, ואם גם אתם מעוניינים להעניק לעובדיכם מתנה שימושית ובעלת ערך שתביע את הערכתכם כלפיהם – הגעתם לכתובת האחרונה. פרינטופ סחר מציעה מגוון רחב של מוצרים היכולים למשמש כמתנה האופטימלית והאידיאלית לעובדיכם לקראת החגים.

 

מתנות לחגים – שי להבעת הערכה והוקרה כלפי העובדים

 


מתן שי הוא מנהג שהשתרש במרבית מקומות העובדה בארץ. אולם מתנות לחגים לא נועדו אך ורק כדי להעניק לעובדים שי סמלי לציון החג המתקרב. הם מהווים הזדמנות מושלמת בה המעבידים יכולים להביע את הערכתם והוקרתם כלפי עובדיהם וכלפי העבודה שהם מבצעים.

אין זה סוד שעובדים רואים במתנות לחגים כאות הערכה של מעבידם כלפיהם. עובדים שלא מקבלים מתנות לחגים, או לחלופין מקבלים מתנות לחגים שלא לשביעות רצונם, נוטים לראות בכך כעלבון אישי וכראייה לכך שהמעביד לא מעריך אותם ואת עבודתם. כפועל יוצא, מעבידים אשר משקיעים במתנות לחגים איכותיות, שימושיות ומרגשות, מבטיחים את שביעות רצונם של העובדים.

לחיזוק הקשר בין העובדים ולמקום העבודה


לשי לחג יש גם תפקיד חשוב נוסף: חיזוק והעמקת הקשר שבין העובדים ומקום העבודה. לכל ארגון יש את המסורת המיוחדת שלו בסוגיית מתן מתנות לחגים. הן צריכות להיות שימושיות, אך רצוי גם שיהיה בהן פן אישי. בלא מעט מקומות עבודה מאפשרים לעובדים לבחור את המתנה המועדפת עליהם מבין מבחר מצומצם של אופציות למתנה לחג. מקומות עבודה רבים גם השכילו להפוך את המתנות שהם מעניקים לעובדיהם בחגים לאישיות באמצעות כיתוב, הדפסה, רקמה או חריטה בהתאמה אישית.

 

כאשר עובדים מקבלים דורון עם הקדשה אישית ממקום העבודה (בדמות השם והלוגו של החברה על המתנה), כל המעמד הטקסי של מתן, הופך לאישי יותר. כפועל יוצא, תחושת השייכות של העובדים למקום העבודה רק הולכת ומעמיקה.מרגשות ושימושיות


כשרוכשים חפצים עבור העובדים חשוב לבחור באלו שמרבית העובדים (אם לא כולם) יוכלו לעשות בהן שימוש ולהפיק מהן תועלת. כשמדובר בתווי קנייה, למשל, לא קל לקלוע לטעמם של כל העובדים, ולכן מרביתם פשוט מוכרים את התווים תמורת כסף, מעניקים אותם לקרובים או פשוט משאירים אותם במגירה.

 

לעומת זאת, אביזרי יודאיקה הם אופציה נהדרת עבור מתנות לחגים לעובדים. הם מתאימים כמתנה לקראת כל חג: חנוכייה לקראת חנוכה, קערת פסח לכבוד הפסח, שופרות לכבוד ראש השנה וגם גביעי יין לקידוש, פמוטים, מזוזות ועוד. בחירה באביזרי יודאיקה כמתנות לחגים היא בחירה במתנה מרגשת, שימושית ובעלת משמעות לכל עובד יהודי.מתנות לעובדים לקראת החג


אצלנו יודעים שמתנה שמישה וטובה היא מתנה שבאמת באמת כיף לקבל. מלבד חיזוק הקשר עם העובדים אתם זוכים לחשיפת הלוגו של החברה בפני עוד לקוחות פונטציאלים, והרי כולנו קונים עם העיניים. אם ראינו מישהו מרוצה עם מוצר כלשהו, ברור שגם אנחנו נרצה.זה בדיוק מה שאנחנו עושים: אנחנו מתמחים במתנות שעושים אנשים למאושרים. בפרינטופ סחר תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות לחגים: אריזות שי, אביזרי יודאיקה לכל חג ומועד, ולצרף להם הקדשה אישית בחריטה, במיוחד עבור החג. צרו עימנו קשר ואנו נשמח ליעץ לכם!

 

יודאיקה לשבת:


היהדות מתייחסת ליום מנוחתו של האלוהים ממלאכת בריאת העולם כחג לכל דבר. בכל שבוע המשפחה היהודית מתכנסת סביב השולחן במטרה לכבד את יום השבת. הערב מתחיל בהדלקת הנרות. מסיבה זו חשוב לוודא שבכל בית יהודי יהיו פמוטי נרות שיקשטו את שולחן ארוחת השבת. כיום פמוטים זה לא מוצר חובה, כי אפשר לקנות נרות שלא צריכות פמוטים, אך עדיין המוצר הזה תורם רבות ליצירת אווירה ביתית ונעימה יותר.כיסויי חלות, המאפה היהודי ביותר.


כיסוי לחלה זה מפית רקומה באופן ידני שמטרתה לכסות את חלות השבת. כיסוי חלות זה מסורת עתיקה שלה סיבות רבות. הכיסוי עצמו הוא עוד אביזר המקשט את שולחן החג. כיסויי החלות רקומים ביד בדרך כלל והם מהווים יצירת אומנות שלא ניתן לשחזרה.

 מתנות מקוריות שמתאימות לרוח החג!


מוצרים אלה מהווים מתנה מקורית מאוד למשפחה היהודית. אחד היתרונות הבולטים ביותר בקבוצת מוצרים זו היא שכל אחד יכול לבחור מתנה בהתאם לתקציב שלו. אם אתם מעוניינים במתנה גדולה ומפוארת, ניתן לרכוש חנוכייה שהיא פרי עבודתו של צורף, ואם אתם רוצים מתנה צנועה יותר, ניתן לרכוש חנוכייה זולה יותר. בכל מקרה, תהיו בטוחים שהמתנה שלכם תהיה מקורית מאוד.

 

לנו, בפרינטופ, יש מבחר של מתנות לשבתות וחגים: יודאיקה על כלל גווניה.
כולם מעשה ידי אמן, מתנה שכל אחד ישמח לקבל.

 

צרו עימנו קשר ואנו נשמח לייעץ לכם.

 

יודאיקה מבית פרינטופ