לשלוח מתנה לחול

מאמרים >
 

אם אתם מחפשים לשלוח מתנה לחול כדאי שתלכו על מתנות ייחודיות, יהודיות, אולי כאלה שמיוצרות בארץ, ומחזקות את חבריכם בתפוצות. מוצרי יודאיקה, שלעיתים נחשבים כפריטי אספנות של ממש, הם המתנה הטובה ביותר והמתבקשת במקרים אלה. צוות חברת פרינטופ, המתמחה במתנות מעוצבות בעיצוב אישי, מסבירים מדוע מוצרי היודאיקה הם המוצרים שהכי מתאים לשלוח כמתנה לחברים או משפחה בחו"ל.

 

מהם מוצרי יודאיקה


מוצרי יודאיקה הם תשמישי קדושה לכל דבר, העשויים פעמים רבות מכסף או זהב. בארץ מוצרי יודאיקה פופלאריים במיוחד בקרב הקהל החרדי, הדתי או המסורתי כמובן, אך גם בקרב קהלים אחרים, שמעריכים את המסורת ורואים במוצרי היודאיקה את הקשר לאבותיהם. כאשר אנו שולחים מתנה לחול, לדתיים או חילונים, יהודים או גויים, מוצרי היודאיקה מתקבלים בברכה והוקרה תמיד ויש להם ערך רגשי וסנטימנטלי לא פחות ואולי אף יותר מערכם הכספי.

 

שליחת מוצרי יודאיקה במתנה לחול


הרבה מאוד משפחות יהודיות שחיות בגולה או משפחות של ישראלים שהיגרו לארצות אחרות, באופן זמני או קבוע, נוהגות לציין את ליל השבת, לדוגמא, ומועדי ישראל, בצורה מוקפדת יותר ואפילו דתית יותר מהדרך שבה נהגו לציינם בארץ. ישראלים רבים החיים בחו"ל זקוקים לקשר הזה לדת ולמסורת ולכן מקבלים בשמחה מתנות יודאיקה שימושיות.

 מתנה לחול

מוצרי יודאיקה כאמנות


מוצרי היודאיקה נחשבים פעמים רבות ליצירות אמנות, כיוון שפעמים רבות הם מיוצרים בעבודת יד ומושקעת בהם יגיעה רבה. אספנים רבים נוהגים לרכוש פריטי יודאיקה יקרי ערך, בעיקר פריטים עתיקים, והם עשויים לעלות כסף רב. כמובן שאין צורך לשלוח פמוטי כסף בעבודת יד מהמאה ה-18 כמתנה לראש השנה למשפחה בחו"ל, אך מובטח לכם כי פמוטים פשוטים יותר, או חנוכיה בחנוכה, יתקבלו בברכה ובהודיה.

 

איזה פריטים ניתן לשלוח?


כאמור, יודאיקה היא תשמישי קדושה, ומבחר הפריטים שניתן לרכוש ולשלוח הוא גדול: חנוכיות מסוגים שונים, פמוטים מכל סוג ובכל גודל, כוסות קידוש, צלחות ליל הסדר, הגדות מהודרות, כלים לאתרוג או לדבש, כלי הגשה שונים, מזוזות, כלים לנטילת ידיים ועוד. אם אתם מחפשים לשלוח מתנה לחול, לחברים או משפחה, יהודים ולא יהודים, מוצרי יודאיקה הם המתנה שלכם.

 
גירסת הדפסה   |   שלח לחבר
 
מתנה למתגייסים - להגיע מוכן לצבא הצעירים שתיכף מתגייסים עוברים קורסי הכנה לצבא, ואנחנו יכולים לקנות מתנה למתגייסים שלנו, שתעזור להם להתאקלם ולהסתדר במסגרת החדשה בקלות רבה יותר. קרא עוד
למה כדאי לתת מתנה עם הקדשה מתנה עצמה לא כל כך חשובה אלא התחושה הטובה שהיא מעניקה לעובדים. התחושה הטובה הזו מתרגמת, בסופו של דבר, לכדי עבודה טובה יותר, נאמנות גדולה יותר של העובד למקום העבודה, תחושת שייכות גדולה יותר של העובד לארגון וכו'. כל זה יתקבל בעזרת מתנה עם הקדשה. קרא עוד