המדריך לקניית מתנה למתגייסים

מאמרים >
 

מתנה למתגייסיםהגיוס לצבא הוא תמיד צעד גדול ומשמעותי, המבשר על שינוי גדול בחייהם של הצעירים והצעירות המתגייסים. המעבר מהאזרחות לצבא קל יותר כשאנחנו מוקפים בחברים ובני משפחה הנותנים לנו מתנות למתגייסים, שימושיות יותר ופחות. צוות חברת פרינטופ, המתמחה במתנות אישיות ומתנות עם הקדשה, מסביר מהם השיקולים בעת רכישת מתנה למתגייסים.

 

מתנה מהלב


סוגי המתנות הזמינות הם רבים וכמעט אין סופיים אם לוקחים בחשבון שניתן להעניק למתייגסים גם מתנות שאינן קשורות לצבא. יחד עם זאת, כדאי לבחור את המתנה לפי מידת הקרבה שלנו למתגייס או למתגייסת, וישנה ציפיה מסוימת מחברים, לדוגמא, לקנות מתנות שימושיות, מהחברה לקנות מתנה אינטימית יותר, ומההורים לתת מתנות שהן שילוב בין רגש לפונקציונליות.

 

שלושת הפרמטרים הקובעים


שלושת השיקולים המכריעים בעת רכישת מתנה למתגייסים, פרט למידת הקרבה בינינו, הם התקציב, מי מקבל את המתנה, ומידת השימושיות שלה. התקציב קובע את סוג המתנה וכדאי לקבוע אותו מראש, גם כדי שתהליך הבחירה והרכישה יהיה ממוקד יותר וקצר יותר, וגם כדי לא להוציא, בסופו של דבר, הרבה יותר ממה שתכננתם. אם אתם רוצים לקנות מתנה גדולה, תוכלו לאסוף כסף מכמה חברים ולקנות מתנה יחד. ישנן רשימות של צרכי החיילים הקרביים והחיילים הלא קרביים, צרכי החיילות וכו', וכל אוכלוסיה כזו תשמח לקבל מתנות אחרות. רוב החיילים, בעיקר חיילים קרביים, ישמחו לקבל מתנות שימושיות, שיקלו עליהם את השירות הצבאי הקרבי. בדקו ברשימות ושאלו קרובים ומכרים שכבר התגייסו לצבא מה חסר להם יותר מהכל.

 

נקודות לתשומת לב


• למתגייס טרי אין זמן להחליף מתנות, וגם לא יהיה לו בזמן הקרוב. תאמו בין החברים את קניית המתנות.


• שימושיות היא הדבר החשוב ביותר. אל תרכשו מתנות שיתאימו לאזרחות ובוודאי לא יהיה להן שימוש בזמן הקרוב, וגם לא מתנות סנטימנטליות. רכשו מתנות שימושיות, שיסייעו למתגייס לעבור את השירות, ובעיקר את תחילתו, בצורה נעימה יותר.


• כל אדם הוא ייחודי, ולכל אדם מתאים משהו אחר, שיכול להיות שאינו מופיע ברשימה שגרתית של מתנה למתגייסים. משפחתו וחבריו של המתגייס מכירים אותו בצורה הטובה ביותר, וכדאי להתאים את המתנה למקבל.

 

 

 
גירסת הדפסה   |   שלח לחבר
 
כל מה שחשוב לדעת על חולצות סוף מסלול בסיום כל מסלול צבאי כמו סיום טירונות, קורס מכ"ים או קורס קצינים, נהוג להדפיס חולצה, בדרך כלל פרי יצירתם של חברי הקורס. צוות חברת פרינטופ, המתמחה במוצרי פרסום ומתנות בעיצוב אישי, מסביר כל מה שצריך לדעת על החולצות של סוף המסלול. קרא עוד
בחירת מתנה למתגייס מתנה למתגייס - ליווי לחבר או בן משפחה העומד לפני גיוס כולל ברוב המקרים הענקת מתנה. יש הרבה אפשרויות עבור רכישת מתנה למתגייס ולכן כדאי לדעת מה לבחור קרא עוד
ציוד צבאי מי באמת זקוק לציוד צבאי בארץ בה כולם מתגייסים בסופו של דבר לצה"ל? והאם ציוד צבא תקני יכול להיות יעיל לאזרחות (ולא רק לחיילים) האם הציוד של פרינטופ מאושר לשימוש בצה"ל (כלי מחנאות צבאיים) ומהו הקשר בין ציוד צבאי לדימויים גבריים מפנקים (כמו ערכת קפה איכות קרא עוד