5 טיפים לבחירת מתנה לעובדים

מאמרים >
 

מתנה לעובדיםנתינת מתנה לעובדים היא מנהג נפוץ בכל עסק המכבד את עצמו ואת עובדיו, ובכל מקרה בו הבוס מעוניין להביע את הערכתו לכפופים לו. מתנות לפסח ומתנות לראש השנה הם המועדים העיקריים, והעובדים כבר מצפים לכך, אך ישנם מקומות עבודה בהם נהוג לעניק לעבודים גם מתנה צנועה ליום ההולדת, לרגל הולדת ילדים ובהזדמנויות נוספות. הדילמה החוזרת על עצמה בכל פעם מחדש היא איזו מתנה לקנות וכיצד לבחור את המתנה הנכונה. צוות חברת פרינטופ סחר, המתמחה במוצרי פרסום ומתנות בעיצוב אישי מעניק לכם 5 טיפים לבחירת מתנה מנצחת.

 

חפשו את המכנה המשותף


כאשר אתם רוכשים לעובדיכם מתנה לחג, כדאי לבחון את המכנה המשותף הרחב ביותר בין כל עבודי החברה. מארזי שוקולד, יינות, כלי מטבח ועוד, יכולים להתאים, ולפעמים ניתן למצוא גם מתנות ייחודיות יותר שעדיין יקלעו לטעם של כולם.

 

תשקיעו


אל תקנו מתנה לעובדים כדי לסמן "וי" על עצם הקניה. השקיעו. הראו להם שאכפת לכם ותנו להם תחושה טובה. הכרת התודה תחזור אליכם בעבודה עצמה. עדיף להשקיע במתנה איכותית שאכן תשמש את העובדים ותשמח אותם לאורך זמן מאשר לנסות לחסוך בכסף ולרכוש מתנות שיצאו מכלל שימוש תוך זמן קצר. על עוגמת הנפש של העובדים אתם עלולים לשלם ביוקר.

 

טאצ' אישי


אמנם מדובר בטרחה, בעיקר אם מדובר בחברה גדולה, אך כדאי להתאמץ ולהוסיף כרטיס ברכה לכל מתנה, בתוספת כמה מילים אישיות כלפי המקבל. אם מדובר על כמות גדולה מדי של עובדים, ניתן לתת למנהל הישיר של כל אחד העובדים לכתוב לו את ההקדשה.

 

שיווק הוא לא מילה גסה


כדאי להתאים את המתנה לאופי החברה, לשפה השיווקית שלה ולמיתוג שלה. לא משנה באיזו מתנה בחרתם עבור העובדים שלכם, השתדלו תמיד לשלב בה את הלוגו של החברה. אם בלתי אפשרי להוסיף את הלוגו למתנה עצמה, לפחות שיהיה לוגו על האריזה.

 

יום הבוחר


אם אתם עדיין מתקשים לבחור מתנה לעובדים שלכם, תמיד תוכלו לתת להם לבחור מתנה מבין רשימה של מתנות אפשריות. ניתן להציג בפני העובדים מספר חלופות, וכל עובד יוכל לבחור את המתנה הטובה ביותר עבורו. כך כולם ייצאו מרוצים.

 

לבחירת מתנה מתאימה לחצו כאן

 
גירסת הדפסה   |   שלח לחבר
 
למה כדאי לתת מתנה עם הקדשה מתנה עצמה לא כל כך חשובה אלא התחושה הטובה שהיא מעניקה לעובדים. התחושה הטובה הזו מתרגמת, בסופו של דבר, לכדי עבודה טובה יותר, נאמנות גדולה יותר של העובד למקום העבודה, תחושת שייכות גדולה יותר של העובד לארגון וכו'. כל זה יתקבל בעזרת מתנה עם הקדשה. קרא עוד
מתנות לעובדים באתר שלנו תוכלו למצוא את המתנות האולטימטיביות עבור העובדים שלכם ! לא משנה אם מדובר על חג, יום הולדת לעובדים, אירוע חברה, או כל מצב אחר - אצלנו בפרינטופ סחר בע"מ תוכלו למצוא את כל המתנות המושלמות לעובדים שלכם, וכל זה במחירים הוגנים במיוחד, ועם אפשרויות נוח קרא עוד
מתנות לוועדי עובדים מתנות לוועדי עובדים שהוענקו במחשבה תחילה, תוך מתן תשומת לב אישית והתאמה נכונה, יסייעו בחיזוק תחושת השייכות לארגון של העובד, ויעודדו את המסירות והלויאליות שלו. קראו איך לבחור שי לעובד לרגל אירוע החברה, למה להעניק מתנות לא רק לעובדי הארגון, ולמה כדאי לכם ל קרא עוד