למה כדאי לתת מתנה עם הקדשה

מאמרים >
 

מתנה עם הקדשהברוב מקומות העבודה נהוג לתת מתנות לחגים ואירועים נוספים. נתינת השי אינה חובה, ובמקור נוסד המנהג כדי לתת לעובדים תחושה טובה, סוג של בונוס שניתן על הערכת המעביד כלפי העובד. בסופו של דבר, לא כל כך משנה מה נותנים כל עוד התחושה שנשארת אצל העובד היא שחשבו עליו והשקיעו בו, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לתת תמיד מתנה עם הקדשה. הצוות המקצועי של חברת פרינטופ סחר, החברה המובילה בארץ למוצרי פרסום ומתנות בעיצוב אישי, מסבירים איך קצת מאמץ מצד המעביד ייתן תחושה כל כך טובה לעובד, ובשביל מה זה טוב.

 

מתנות לעובדים


יש אינסוף רעיונות למתנות לעובדים, ולא רק לחגים: חולצה עם לוגו החברה, כלי מטבח, מארז יינות, תחתיות לכוסות, שעון מעורר, חנוכיה מהודרת ועוד. לכל אירוע המתנה המתאימה לו מבחינת תקציב, גודל, עיצוב וכו'. בעצם, הרי המתנה עצמה לא כל כך חשובה אלא התחושה הטובה שהיא מעניקה לעובדים. התחושה הטובה הזו מתרגמת, בסופו של דבר, לכדי עבודה טובה יותר, נאמנות גדולה יותר של העובד למקום העבודה, תחושת שייכות גדולה יותר של העובד לארגון וכו'.

 

לתת מתנה עם הקדשה


כאמור, המתנה עצמה לא באמת משנה אלא התחושה של העובדים, וישנן כל מיני דרכים לגרום לעובדים להרגיש טוב יותר במקום העבודה. מכיוון שמאמר זה עוסק בנתינת מתנות לעובדים, לא נפרט את שאר הדרכים אלא נתמקד במתנות. כל מתנה שלא תבחרו לתת לעובדים שלכם, כל עוד היא מתאימה בהיקפה ובהקשרה לאירוע שלכבודו היא ניתנת, תיתן חושה טובה יותר לעובדים אם הם יקבלו מתנה עם הקדשה אישית לכל אחד ואחד מהם, בתוספת כמה מילים חמות.

 

הקדשה אישית


מי מכם שחושב להסתפק בכמה מילים כלליות על חשיבות העובדים לארגון על דף מצולם וחתימתו של המנהל מתבקש לעצור מחשבה זו מייד. ניתן, אמנם, לתת מתנות עם הקדשה כללית חרוטה או מודפסת עליהן, אך אנו מתכוונים להקדשה אישית, כזו שנכתבת על ידי מישהו שמכיר את עבודתו של מקבל המתנה ויכול לכתוב לו מילות הערכה אישיות. אין להשוות את ההרגשה הטובה שמתקבלת מקבלת מתנה עם הקדשה אישית כזו, עם ההרגשה שמתקבלת מכל מתנה אחרת. בסופו של דבר, הרווח הוא של מקום העבודה.

 

 

לחצו כאן למציאת מתנה מתאימה

 
גירסת הדפסה   |   שלח לחבר
 
מתנות לעובדים באתר שלנו תוכלו למצוא את המתנות האולטימטיביות עבור העובדים שלכם ! לא משנה אם מדובר על חג, יום הולדת לעובדים, אירוע חברה, או כל מצב אחר - אצלנו בפרינטופ סחר בע"מ תוכלו למצוא את כל המתנות המושלמות לעובדים שלכם, וכל זה במחירים הוגנים במיוחד, ועם אפשרויות נוח קרא עוד