מוצרי פרסום>יודאיקה ומתנות לחגים > מתנות לראש השנה

מגוון מתנות לראש השנה מבית פרינטופ

 

פותחים את השנה החדשה עם מתנות שוות

 

חג ראש השנה הוא הזדמנות מצוינת לפנק את הלקוחות עם מתנות מקוריות ויצירתיות. כולם נוהגים לשלוח מתנות בראש השנה, אך רק אנשי עסקים חדים יידעו כיצד לשלב בתוך המוצרים גם פרסום עצמי. באמצעות מתנות לראש השנה ניתן להשיג מספר מטרות בעת ובעונה אחת:

 

  •  הרחבת קהל הלקוחות
  • הנעה לפעולה של לקוחות קיימים
  • שימור לקוחות ותיקים
  • שיפור התדמית של העסק
  • יצירת מעורבות בקרב הלקוחות

 

מומלץ לרכוש מתנות איכותיות לראש השנה ולא להתפשר על חומרי הגלם. כדאי לחשוב היטב על ההבדלים בין מתנות לראש השנה ולהביא בחשבון את העדפות הלקוחות, את אופי קהל היעד ואת הגיל הממוצע. משרד או חברה הפונים לקהל לקוחות מסורתי לדוגמא יכולים להשתמש במתנות ייעודיות, בעוד ארגונים עם קהל צעיר יעדיפו לחפש אחר מוצרי פרסום מתוחכמים.

 

 

מתנות לראש השנה 

 

מתנות לראש השנה קונים רק במקום אחד

 

בעל עסק או נציגי חברה המתלבטים לגבי מתנות יכולים להתייעץ עם מומחים. היתרון של מומחים הוא ניסיון שיכול לעזור לכל לקוח למצוא את המתנה המתאימה עבורו. מעבר לכך, בקרב מומחים ניתן לרכז את כל הבקשות במקום אחד ולחסוך בהוצאות. לא חייבים להסתפק רק בסוג אחד של מתנות לראש השנה וסוד ההצלחה הוא בשילוב ובמגוון.

 

בחברת פרינטופ סחר בע"מ ישמחו לעמוד לרשותכם כבר מהשלב הראשון של חיפוש אחר מתנות לכל חג או אירוע. אל תחכו שהחג יתחיל ובואו לבצע עוד היום את ההזמנה הגדולה. כל המתנות והמוצרים שלנו עומדים בתווי התקן המחמירים בעולם, מיוצרים על ידי החברות המובילות ונמצאים תחת פיקוח של מחלקת בקרת איכות.צרו קשר עוד היום עם המומחים שלנו ואנחנו כבר נדע כיצד להתאים עבורכם מתנות ומוצרי פרסום במחירים שלא הכרתם ובעיצוב אישי.

 

מתנות לראש השנהמתנות לראש השנה