מוצרי פרסום> מוצרי פרסום

מגוון ענק של מוצרי פרסום מבית פרינטופ

 

מוצרי פרסום בשירות העסק שלך

מוצרי פרסוםכל עסק חייב פרסום, ולא משנה היקף העסק ומיקומו. רוב העסקים אינם חולשים על תקציבי ענק ואין להם את היכולת הכלכלית הנדרשת לפרסום מסיבי בתקשורת, ועדיין יש להם צורך לפרסם את עצמם ולשמור על קשר רציף עם לקוחות קיימים. בדיוק לשם כך ישנם מוצרי פרסום, קטנים או גדולים. צוות חברת פרינטופ, המתמחה במוצרים מנצחים ויחס אישי ללקוחות, מסביר על מוצרי הפרסום בשירות העסק שלך.

 

שמירה על קשר


הדרך האלגנטית ביותר לשמור על קשר עם לקוחות קיימים ולהישאר בתודעתם הוא נתינת מתנות קטנות באירועים מסוימים. ניתן לשלוח להם מתנה לכבוד חג או להזמין אותם לאירוע השקה, כך או כך, נתינת המתנה אומרת בדרך עקיפה "תודה" ללקוח. כדי שזה לא יישאר בגדר תודה בלבד, וכדי שנישאר בתודעת הלקוחות שלנו גם בתקופות שאינם קונים אצלנו, המתנות חייבות להיות פרסומיות, כלומר עם לוגו החברה, שתודות לטכנולוגיה המודרנית ניתן להטביעו ולהוסיפו לכל מוצר.

 

מתנה לכל תקציב


יתרונם הגדול של מוצרי פרסום הוא בהתאמתם לכל תקציב. חברות גדולות המעוניינות להישאר בתודעת הקהל רוכשות זמן פרסום בטלוויזיה, שלטי חוצות ועוד. חברות בינוניות יכולות להשקיע בפרסום אינטרנטי, אך מה יעשו החברות הקטנות ומעוטות התקציב? בדיוק לשם כך הומצאה הנישה של מוצרי הפרסום, שאינם מחייבים השקעה כספית גדולה מצד אחד ומאפשרים את הפרסום מצד שני. מכובעים רקומים וחולצות מודפסות ועד קופסאות תכשיטים מכסף, המבחר הוא אינסופי, וכדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי להתאים את המתנה למקבלים ולמטרת הפרסום בצורה הטובה ביותר.

 

עלות מול תועלת


ציינו בתחילה כי כל עסק חייב בפרסום כדי למשוך לקוחות ולהישאר בתודעתם של הלקוחות הקיימים, כך שפרסום העסק הוא בגדר חובה ולא רשות או מותרות. השקעה מינימלית באותם מוצרי פרסום כמו מתנה עם הקדשה מתקבלת בברכה על ידי הלקוחות והעובדים, ואם נצליח בבחירת המוצר הנכון, היא תמיד תיממא בסביבתם ותזכיר להם את העסק. התזכורת התמידית הזו לקיום העסק שלכם היא בדיוק מטרתו של הפרסום, כל פרסום, ובשקילה סופית של העלות שהושקעה במוצרים מול התועלת שמקבלים מהם, אין ספק שההשקעה כדאית.

פרינטופ מוצרי פרסוםפרינטופ מוצרי פרסוםפרינטופ מוצרי פרסום